Aktualności w salonie Młoda i Moda

Autorska kolekcja Suknie Ślubne Ada Love

Opublikowano: 17 styczeń 2018

Autorska kolekcja Suknie Ślubne Ada Love

Ślub niewątpliwie należy do najbardziej wyczekiwanych momentów w życiu kobiety. W tym dniu każda Panna Młoda pragnie aby zaplanowana uroczystość była starannie przygotowana i doprecyzowana w każdym calu. Zorganizowanie ślubu nie jest jednak najprostszym zajęciem z racji, iż wymaga sporej ilości czasu oraz odpowiedniego zorganizowania. Jednym z najwazniejszych jest wybór odpowiedniej i wymarzonej sukni ślubnej, której wybór często bywa niełatwy.

Czytaj więcej...

Suknie ślubne Stella York już w Polsce!

Opublikowano: 23 czerwiec 2015

Suknie ślubne Stella York

Najnowsza kolekcja sukni ślubnych z linii Essense of Australia – Stella York, już jest dostępna w naszej ofercie. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem tych sukni w Warszawie, zatem znajdziesz je tylko u nas – w salonie „Młoda i Moda”.  Czym wyróżniają się suknie ślubne Stella York na tle innych kolekcji?

Czytaj więcej...

Suknia ślubna a dekolt

Opublikowano: 17 kwiecień 2015

Dekolt w sukni ślubnej

Dekolt jest jednym z kilku elementów, na który warto zwrócić uwagę przy wyborze sukni ślubnej. Dlaczego? Odpowiednio dobranym dekoltem możesz optycznie skrócić lub wydłużyć szyję, powiększyć lub zmniejszyć piersi, zatuszować rozbudowane barki czy poszerzyć zbyt szczupłe ramiona. Jeden dekolt, a tyle możliwości!

Czytaj więcej...

Falsyfikat czy oryginał?

Opublikowano: 31 marzec 2015

Oryginalna suknia ślubna a suknia szyta na wzór

W dzisiejszych czasach chyba ciężko byłoby znaleźć oryginalny produkt, który nie miałby swojego brata lub siostry o nazwie „podróbka”. Podróbki są zazwyczaj przyjaźniejsze dla portfela i „prawie” przypominają oryginał. Nic więc dziwnego w tym, że najpopularniejsze modele sukni ślubnych światowych marek również doczekały się swoich nieoryginalnych odpowiedników. A może to tylko inspiracja?

Czytaj więcej...

Suknia ślubna a figura

Opublikowano: 24 luty 2015

Suknia ślubna - dopasowanie do figury

Czym kierować się przy wyborze sukni ślubnej? Większość kobiet bez wahania odpowie – własnym gustem. I słusznie. Suknia ślubna powinna przede wszystkim podobać się głównej zainteresowanej, czyli pannie młodej. Należy jednak pamiętać o niezwykle ważnym elemencie świadomego, a nie tylko emocjonalnego wyboru  – dostosowaniu kroju sukni ślubnej do figury. Odpowiednim krojem możesz uwydatnić swoje atuty i zatuszować drobne niedoskonałości. Na co warto zwrócić uwagę?

Czytaj więcej...

Nasz profil na Facebooku