Nadchodzi wiosna, a wraz z nią pierwsza w tym roku wyprzedaż sukni ślubnych z naszego salonu. Na  suknię ślubną zakupioną w dniach 21-31 marca otrzymasz, w zależności od wybranego modelu –  od 20% do 30% zniżki. Wyprzedaż rozpoczynamy pierwszego dnia wiosny – 21 marca. Nie przegap okazji!

Wiosenna wyprzedaż sukni ślubnych Wiosenna wyprzedaż obejmuje wszystkie suknie ślubne dostępne w salonie mody ślubnej „Młoda i Moda” w Warszawie. Zatem, jeżeli nie dokonałaś jeszcze wyboru sukni na swój ślub – masz doskonałą okazję do tego, aby nabyć suknię ślubną z najwyższej półki w cenie niższej o 20, a nawet 30 procent. Wszystkie panie, które chciałby skorzystać z wiosennej wyprzedaży, serdecznie zapraszamy do naszego salonu sukni ślubnych przy ul. Koprzywiańskiej 46 w Warszawie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz duży wybór sukni ślubnych z kolekcji: Pronovias, Rosa Clara & Soft, Yolan Cris, San Patrick, White One, Anna Kara, Jesus Peiro czy Atelier Pronovias.

Sezonowe wyprzedaże sukni ślubnych regularnie organizujemy kilka razy do roku. Pierwsza – wiosenna wyprzedaż jest zdecydowanie najbardziej atrakcyjna pod względem wyboru fasonów i rodzajów sukni ślubnych. Kolejne wyprzedaże kuszą wprawdzie większym rabatem, ale każdy kij ma dwa końce… Z każdą wyprzedażą wybór sukni ślubnych jest coraz mniejszy, a oferta coraz bardziej uszczuplona. Na pierwszej wyprzedaży w roku naprawdę jest w czym wybierać, zatem nie zwlekaj – być może znajdziesz wymarzoną suknię ślubną dla siebie, w dodatku tańszą o 20-30 procent w stosunku do pierwotnej ceny!  Wiosenna wyprzedaż trwa tylko do końca marca.

Zastanawiasz się czy wybrana przez Ciebie suknia ślubna jest jeszcze dostępna? Zadzwoń do nas. Chętnie  odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.