Ślub niewątpliwie należy do najbardziej wyczekiwanych momentów w życiu kobiety. W tym dniu każda Panna Młoda pragnie aby zaplanowana uroczystość była starannie przygotowana i doprecyzowana w każdym calu. Zorganizowanie ślubu nie jest jednak najprostszym zajęciem z racji, iż wymaga sporej ilości czasu oraz odpowiedniego zorganizowania. Jednym z najwazniejszych jest wybór odpowiedniej i wymarzonej sukni ślubnej, której wybór często bywa niełatwy.

Autorska kolekcja Suknie Ślubne Ada LovePo wielu rozmowach z naszymi klientkami z połączenia doświadczenia zawodowego oraz pasji, którą niewątpliwie jest dla nas uszczęśliwianie Panien Młodych postanowiliśmy, że stworzymy naszą autorską kolekcję ADA LOVE. W 2012 roku podjeliśmy sie pierwszego projektu, który jak się później okazało był doskonałym rozwiązaniem dla wielu z naszych klientek. Nasze suknie powstają zgodnie z Waszymi oczekiwaniami – to Wy jesteście naszą inspiracją i poniekąd to Wy jesteście współautorkami tej kolekcji. Jesteście ciekawe jak? Opowiadając nam o produktach, których według Was brakuje na ślubnym rynku oraz o tym co według Was w sukniach jest najistotniejsze.

W naszej kolekcji znaleźć można modele różnorodne od nowoczesnych form dla kobiet odważnych  do tych bardziej klasycznych z myślą o Paniach dla których ważna jest tradycja. Dla naszych Panien Młodych śledzimy najnowsze trendy, aby suknie ADA LOVE były nieprzerwanie zgodne z tym co w obecnej chwili znajduje się na modowym szczycie.

Przykładamy wielkie starania do tego, aby suknie z naszej autoskiej kolekcji wyróżniały się najwyższej jakości materiałami oraz znakomitym poziomem szycia. Do każdej sukni przykładamy szczególną uwagę, aby zadawalały one nawet najbardziej wymagające klientki. Szyciem naszej kolekcji zajmuje się wyspecjalizowana w sukniach ślubnych pracownia krawiecka, która swoją produkcją zajmuje się w Polsce. Czynnikiem, wyróżniającym nasz produkt na tle innych, które znajdują się w naszym salonie jest możliwość wprowadzenia zmian. Jeśli podoba Ci się góra z jednej sukni a dół z drugiej powiedz nam o tym – tworzymy tą kolekcję właśnie z myślą o Tobie.

Dodatkowo ofertę naszej produkcji uzupełniają różnego rodzaju piękne i eleganckie dodatki ślubne jak welony czy bolerka.