Najnowsza kolekcja sukni ślubnych z linii Essense of Australia – Stella York, już jest dostępna w naszej ofercie. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem tych sukni w Warszawie, zatem znajdziesz je tylko u nas – w salonie „Młoda i Moda”.  Czym wyróżniają się suknie ślubne Stella York na tle innych kolekcji?

Suknie ślubne Stella York Suknie ślubne jak z bajki dla prawdziwych księżniczek – tak w skrócie można określić kolekcję Stella York. Charakterystyczne dla tej kolekcji są rozkloszowane spódnice złożone z kilku warstw tiulu, satyn i koronek, a przede wszystkim przepięknie zdobione detale, m.in. kryształowymi diamencikami,  kryształami Swarovskiego oraz innymi świecidełkami z najwyższych półek.  Suknie Stella York błyszczą niezaprzeczalnym pięknem, dosłownie i w przenośni, będąc doskonałą odpowiedzią na potrzeby panien młodych, które cenią sobie blask i splendor.  Każda panna młoda może być pewna, że w sukni ślubnej z kolekcji Stella York będzie wyglądać na swoim ślubie jak gwiazda. Na uwagę zasługuje wykonanie  sukni – wyjątkowa dbałość o szczegóły oraz luksusowe materiały, a także wygoda noszenia. Suknie Stella York pomimo swojej budowy (często wielowarstwowe spódnice) noszą się bardzo wygodnie i są wyjątkowo lekkie jak na suknie ślubne w stylu princessa.

Twórczynią sukni ślubnych jest sama Stella York –  australijska projektantka, należąca do utalentowanego i bardzo doświadczonego zespołu projektowego  Essense of Australia. Stella York jest jednocześnie nazwą jednej z trzech czołowych kolekcji, obok: Martina Liana i  Sorella Vita, tworzących tę australijską markę.  W każdej z nich widać wpływ kultury amerykańskiej oraz zamiłowanie do dbałości o wysoką jakość wykonania, szczególnie w detalach. Pod względem charakteru suknie ślubne Stella York mogą śmiało konkurować m.in. z takimi markami, jak: Demetrios, Justin Alexander, Maggie Sottero czy Mone Cheri.
 

Pomimo tego, że kolekcja Stella York jest dostępna w salonie sukni ślubnych „Młoda i Moda” w Warszawie zaledwie od miesiąca, już cieszy się  dużym zainteresowaniem naszych klientek. Chcesz przekonać się czy suknie ślubne Stella York są dla Ciebie? Umów się na spotkanie lub zadaj nam swoje pytanie.