Suknia ślubna a dekolt

Opublikowano: piątek, 17 kwiecień 2015

Dekolt jest jednym z kilku elementów, na który warto zwrócić uwagę przy wyborze sukni ślubnej. Dlaczego? Odpowiednio dobranym dekoltem możesz optycznie skrócić lub wydłużyć szyję, powiększyć lub zmniejszyć piersi, zatuszować rozbudowane barki czy poszerzyć zbyt szczupłe ramiona. Jeden dekolt, a tyle możliwości!

Dekolt w sukni  ślubnej Na ogół większość kobiet, dzięki szóstemu zmysłowi czy – jak kto woli - kobiecej intuicji wie, w czym będzie dobrze wyglądać.  Sytuacja z sukniami ślubnymi jest jednak nieco bardziej skomplikowana. Wybór często utrudniony jest przez wielkie emocje, świadomość rangi ślubu i nierzadko sprzeczne opinie (najczęściej z Twoją własną) prywatnych doradców.  Upatrzona suknia ślubna z katalogu nie wiadomo dlaczego nie leży tak,  jak sobie wyobrażałaś i poszukiwania zaczynasz od początku… Tymczasem okazuje się, że podstawowa wiedza z zakresu doboru fasonu sukni ślubnej i kroju dekoltu do konkretnego typu sylwetki, może bardzo pomóc. W przedbiegach odpadną suknie ślubne nieodpowiednie dla Twojej figury i wybór stanie się prostszy. Oczywiście zawsze na planie pierwszym jest Twój gust i Twoje samopoczucie. W sukni ślubnej powinnaś się nie tylko dobrze czuć, ale przede wszystkim – podobać się sobie. To przecież Twój dzień! Pamiętaj, że nasi eksperci  z salonu mody ślubnej „Młoda i Moda” w Warszawie są do Twojej dyspozycji  - pomogą, zasugerują i podpowiedzą,  gdy tylko sobie tego zażyczysz. Zatem, do dzieła! Jaki krój dekoltu w sukniach ślubnych będzie odpowiedni właśnie dla Ciebie? 

Do podstawowych rodzajów dekoltów  dochodzą jeszcze dekolty asymetryczne czy… brak dekoltu w ogóle. Suknie ślubne zabudowane po samą szyję wbrew pozorom nie są rzadkością i można je znaleźć choćby w kolekcjach Atelier Pronovias czy Yolan Cris. Bez względu na to, czy opisy pomogły Ci w wyborze odpowiedniej sukni ślubnej, czy też nie – zapraszamy do naszego salonu mody ślubnej przy ul. Koprzywiańskiej w Warszawie.  Każdą suknię ślubną trzeba przecież przymierzyć, by przekonać się o słuszności swojej decyzji. 

Nasz profil na Facebooku