Informujemy o wielkiej wyprzedaży sukni ślubnych Anna Kara i wprowadzeniu do naszej oferty autorskiej kolekcji sukni ślubnych salonu „Młoda i Moda” w Warszawie – Ada Love.

Zaistniała sytuacja jest doskonałą okazją do nabycia ostatnich modeli sukni ślubnych Anna Kara w bardzo atrakcyjnej cenie, niższej nawet do 70 procent!  Panie zainteresowane wyprzedażą kolekcji Anna Kara zapraszamy do odwiedzenia zakładki – wyprzedaże lub do kontaktu z naszym salonem sukni ślubnych w Warszawie.

Suknie ślubne Anna KaraCo proponujemy w zamian?  Autorską kolekcję sukni ślubnych Ada Love, która jest odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby współczesnych kobiet. Pomysł na markę Ada Love narodził się kilka lat temu. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientek, które odwiedzając nasz salon sukni ślubnych w Warszawie dzieliły się opiniami na temat wymarzonej sukni na swój ślub. Tak powstała kolekcja Ada Love, która od samego początku miała uzupełniać ofertę sukni ślubnych znanych producentów dostępnych w naszej ofercie: Jesus Peiro, White One, San Patrick, Rosa Clara & Soft, Pronovias, Atelier Pronovias, Yolan Cris czy Stella York.  Suknie ślubne „których nie ma”, będące w sferze marzeń panien młodych stały się faktem. Główny styl kolekcji Ada Love można określić jako sielski, rustykalny, doskonale podkreślający słowiański typ urody.  To idealne suknie na śluby plenerowe – są lekkie, wygodnie się noszą, nie krępują ruchów i nie zsuwają się w tańcu, zapewniając najwyższe poczucie komfortu pannie młodej.

Tworząc własną markę, chcieliśmy mieć przede wszystkim większą kontrolę nad jakością przy jednoczesnym utrzymaniu atrakcyjnej ceny. Czy udało nam się osiągnąć ten cel? Zapraszamy do naszego salonu sukni ślubnych „Młoda i Moda” w Warszawie, w którym chętnie zaprezentujemy najnowsze modele sukni ślubnych z kolekcji Ada Love.