Trwa wiosenna wyprzedaż nowych sukni ślubnych najmodniejszych kolekcji. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu mody ślubnej „Młoda i Moda” w Warszawie, w którym możesz zakupić wymarzoną kreację ślubną nawet do 40% taniej. Wiosenna wyprzedaż potrwa tylko do 30 kwietnia. 

Wiosenna wyprzedaż sukni ślubnych 2016Wiosenna wyprzedaż jest jedną z niewielu okazji w roku, kiedy markowe suknie ślubne z najwyższych półek można nabyć zdecydowanie taniej w stosunku do pierwotnej ceny. Tym razem wyprzedażą zostały objęte wybrane modele sukni ślubnych z kolekcji: Pronovias, Rosa Clara & Soft, Jesus Peiro, Stella York oraz Yolan Cris, na które oferujemy 20-40% zniżki. Wszystkie suknie wyprzedażowe są nowe.

Wyprzedaże sukni ślubnych organizujemy regularnie cztery razy do roku. Wyprzedaż wiosenna jest drugą z kolei, co oznacza, że wybór sukni ślubnych objętych przeceną jest jeszcze bardzo duży. Z każdą kolejną akcją wyprzedażową rabat  jest coraz większy, ale wybór sukni ślubnych – coraz mniejszy. Wiosna jest więc dobrym momentem na zakup sukni ślubnej. Być może właśnie teraz znajdziesz wymarzoną kreację na swój ślub, z kolekcji: Pronovias, Rosa Clara & Soft, Jesus Peiro, Stella York oraz Yolan Cris. Jeżeli nie jesteś pewna wyboru lub chciałabyś się przekonać, które modele sukni ślubnych podlegają przecenie – zapraszamy do naszego salonu „Młoda i Moda” w Warszawie. Chętnie doradzimy Ci w wyborze i dopasujemy odpowiedni rozmiar sukni ślubnej. Wiosenna wyprzedaż trwa tylko do końca kwietnia. Nie przegap okazji!