Najmodniejsze suknie ślubne w sezonie 2015

Opublikowano: wtorek, 20 styczeń 2015

Długa czy krótka? Śnieżnobiała czy w lekkich odcieniach owocowych? Lekka i zwiewna, a może ściśle przylegająca do ciała? Trendy w modzie ślubnej zmieniają się jak w kalejdoskopie, co najlepiej widać na przełomie dekad. Odchodzenie od tradycji coraz mniej szokuje, choć ekstrawaganckie suknie ślubne w postaci kusej sukienki czy z prześwitującej koronki wciąż budzą kontrowersje i dyskusje o przekraczaniu granicy dobrego smaku. Czy rok 2015 okazał się przełomowym w modzie ślubnej? Jakie suknie ślubne są aktualnie na topie?

Mode suknie ślubne 2015Kolekcje sukni ślubnych 2015 zaprezentowane na wybiegach w Nowym Jorku, Londynie i Barcelonie wskazują na powrót do klasyki i prostoty. To główny trend, choć nie jedyny, bowiem jak zwykle projektanci mają na uwadze zróżnicowane i wymagające gusta kobiet. Wśród zaprezentowanych sukni ślubnych można było znaleźć przede wszystkim suknie romantyczne, delikatnie kloszowane i bardzo kobiece –  odkryte plecy, tu i ówdzie wyeksponowane ramiona pod przezroczystą tkaniną. Widać powrót do tradycji – dominują suknie długie w kolorze ciepłej bieli, choć to jedynie punkt wyjścia do niezwykłych opracowań wariacyjnych krojów, modeli i fasonów sukni ślubnych, nawiązujących w wielu elementach do mody lat ’20 i ’30, stylu greckiego czy barokowych zdobień. Modne suknie ślubne z kolekcji 2015 można znaleźć w naszym salonie ślubnym „Młoda i Moda” w Warszawie. Wśród nowości znajdują się suknie ślubne wpisujące się w najaktualniejsze trendy:

Jako ciekawostkę możemy dodać, że największą popularnością wśród dostępnych u nas sukni ślubnych cieszy się wciąż model zaliczany do eleganckiej klasyki z linii costura (czy po angielsku couture) – suknia ślubna Pronovias Barcaza. Wybrała ją na swój ślub m.in. Miss Polonia 2010 – Rozalia Mancewicz.   Warto również zwrócić uwagę na suknię ślubną z tej samej linii Pronovias Melissa, bardzo chętnie wybieraną w naszym salonie przez panny młode, która nota bene nawiązuje do wspomnianego wcześniej romantycznego wizerunku piękna. 

Wszystkie omawiane przykłady sukni ślubnych dostępne są w naszym salonie mody ślubnej „Młoda i Moda” w Warszawie.

Nasz profil na Facebooku