Kolekcja sukni ślubnych Atelier Pronovias nie od dziś budzi zachwyt kobiet na całym świecie, bez względu na narodowość, kulturę i gust. Od tego roku wybrane modele sukni Atelier Pronovias znajdziesz w salonie ślubnym „Młoda i Moda” w Warszawie. Kolekcja Atelier Pronovias jest jedną z dwóch nowości, obok sukni ślubnych Yolan Cris, którą wraz z rokiem 2015 postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty. Dlaczego?

Suknia ślubna z kolekcji Atelier PronoviasHiszpańskiej marki Pronovias nie trzeba nikomu przedstawiać. Jakość materiałów oraz wykonania zaspokaja gusta nawet najbardziej wymagających klientek. Do tego dochodzi pomysł konkretnego  projektanta, który czyni z każdej sukni Pronovias prawdziwe dzieło sztuki użytkowej, o którym marzy wiele panien młodych. Kolekcja sukni ślubnych Atelier Pronovias jest kumulacją doskonałych pomysłów nie jednego kreatora mody, ale… kilkudziesięciu projektantów, reprezentujących różne kraje z całego świata. Dzięki temu kolekcja Atelier Pronovias jest jednocześnie wyjątkowa i uniwersalna, niemal międzynarodowa, choć hiszpański rozmach i elegancja wciąż grają w niej pierwsze skrzypce.

Śmiało można powiedzieć, że suknie ślubne Atelier Pronovias są propozycją z najwyższej półki dla kobiet, które nie tylko cenią sobie dobrą jakość i oryginalność, ale przede wszystkim – chcą być niezwykle eleganckie. Wystarczy nawet pobieżny rzut oka na wybrane modele sukni z tej kolekcji, by przekonać się, że wpisują się one w nurt kreacji wytwornych i szykownych. Zatem, jeżeli chcesz wyglądać na swoim ślubie niezwykle elegancko, ale nie pompatycznie, a do tego kobieco i stylowo, suknie ślubne Atelier Pronovias z pewnością przypadną Ci do gustu.  Aktualnie w ofercie naszego salonu mody ślubnej w Warszawie znajdują się cztery modele sukni ślubnych Atelier Pronovias:

  • suknia ślubna Carezza – śmiało eksponująca kobiece kształty, na szczególną uwagę zasługują niezwykłe koronkowe zdobienia w postali kwiatów delikatnie oplatających okolice dekoltu, szyi i pleców,
  • suknia ślubna Cassiel – lekko nawiązująca do stylu greckiego – zwiewna i subtelna z delikatnymi zdobieniami przy dekolcie i w pasie,
  • suknia ślubna Cibeles – z ciekawym gorsetem, który sprawia wrażenie, jakby był wykonany z tysiąca małych perełek pieczołowicie nanizanych na niewidzialne nitki,
  • suknia ślubna Calime – podobnie jak suknia Atelier Pronovias Carezza, podkreśla kobiece kształty i zachwyca subtelnymi kwiecistymi koronkami niemal „przylepionymi” do ciała, ale zdecydowanie śmielej eksponuje dekolt i plecy.

Wszystko wskazuje na to, że ofertę sukni ślubnych z tej kolekcji będziemy stopniowo rozszerzać o kolejne modele, bowiem budzi ona niemałe zainteresowanie wśród naszych klientek.  Zachęcamy zatem do regularnego odwiedzania zakładki poświęconej specjalnie sukniom ślubnym Atelier Pronovias, którą regularnie uzupełniamy o najnowsze kreacje.