Wraz z nadejściem roku 2015 wprowadziliśmy do oferty naszego salonu dwie nowe kolekcje sukni ślubnych. Jedna z nich to Yolan Cris – równie piękna co prowokacyjna. Doskonała odpowiedź na potrzeby kobiet o silnym charakterze, poszukujących kreacji ślubnej oryginalnej i niebanalnej.

Suknie ślubne Yolan CrisWarto zaznaczyć, że nie wszystkie suknie ślubne z kolekcji Yolan Cris są tak odważne, jak np. model Yolan Cris Janine. Panna młoda osłonięta jedynie półprzezroczystą koronką przylegającą ściśle do ciała z całą pewnością wzbudziłaby spore zainteresowanie wśród gości… Efekt ciekawy, ale nie tak prowokacyjny, jak mogłoby się wydawać. Owe koronkowe suknie zakładane są bowiem na cieliste halki dokładnie osłaniające ciało.  Jedno jest pewne - wszystkie suknie ślubne z kolekcji Yolan Cris kuszą swą oryginalnością, która delikatnie dryfuje w kierunku wielokulturowych motywów etnicznych. Można w nich znaleźć nawet nawiązania do kultury Indian, np. Inków. Tego typu kreacje dobrze wkomponują się w ślub utrzymany w stylu boho czy umiejscowiony w scenerii plażowej lub innej, odbiegającej od utartych schematów. Suknie ślubne Yolan Cris idealnie łączą w sobie cechy z pozoru niemożliwe do połączenia – romantyzm i artystyczny nieład, dbałość o detale i hipisowski luz, zachowując przy tym elegancję w każdym calu.

Szczególną uwagę warto zwrócić na dodatki do sukni Yolan Cris. Zamiast klasycznego welonu (który czasami pojawia się w okrojonej wersji) projektanci proponują zgoła inne rozwiązania – od kapeluszy, opasek i nakryć głowy w postaci koronkowych czapek, poprzez oryginalne wianki z kwiatów czy motyli  aż po… indiańskie pióropusze. Całości mogą dopełnić szerokie bransolety, długie korale i duże kolczyki. Pomysły świeże i niekonwencjonalne dla pań otwartych na rozwiązania dalekie od klasycznych ujęć.  Podsumowując nową kolekcję sukni ślubnych  Yolan Cris dostępną w ofercie naszego salonu mody ślubnej w Warszawie – dla odważnych panien młodych, gustujących w wyrazistym stylu. Wystarczy spojrzeć na kilka fasonów sukni z tej kolekcji – Yolan Cris Cindy, Yolan Cris Martinica, Yolan Cris Salomon czy Yolan Cris Oliwia, by wyrobić sobie o niej własne zdanie.