Aktualności w salonie Młoda i Moda

Suknie ślubne taniej wiosną

Opublikowano: 14 kwiecień 2016

Wiosenna wyprzedaż sukni ślubnych 2016

Trwa wiosenna wyprzedaż nowych sukni ślubnych najmodniejszych kolekcji. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu mody ślubnej „Młoda i Moda” w Warszawie, w którym możesz zakupić wymarzoną kreację ślubną nawet do 40% taniej. Wiosenna wyprzedaż potrwa tylko do 30 kwietnia. 

Czytaj więcej...

Suknie ślubne Stella York już w Polsce!

Opublikowano: 23 czerwiec 2015

Suknie ślubne Stella York

Najnowsza kolekcja sukni ślubnych z linii Essense of Australia – Stella York, już jest dostępna w naszej ofercie. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem tych sukni w Warszawie, zatem znajdziesz je tylko u nas – w salonie „Młoda i Moda”.  Czym wyróżniają się suknie ślubne Stella York na tle innych kolekcji?

Czytaj więcej...

Suknia ślubna a dekolt

Opublikowano: 17 kwiecień 2015

Dekolt w sukni ślubnej

Dekolt jest jednym z kilku elementów, na który warto zwrócić uwagę przy wyborze sukni ślubnej. Dlaczego? Odpowiednio dobranym dekoltem możesz optycznie skrócić lub wydłużyć szyję, powiększyć lub zmniejszyć piersi, zatuszować rozbudowane barki czy poszerzyć zbyt szczupłe ramiona. Jeden dekolt, a tyle możliwości!

Czytaj więcej...

Falsyfikat czy oryginał?

Opublikowano: 31 marzec 2015

Oryginalna suknia ślubna a suknia szyta na wzór

W dzisiejszych czasach chyba ciężko byłoby znaleźć oryginalny produkt, który nie miałby swojego brata lub siostry o nazwie „podróbka”. Podróbki są zazwyczaj przyjaźniejsze dla portfela i „prawie” przypominają oryginał. Nic więc dziwnego w tym, że najpopularniejsze modele sukni ślubnych światowych marek również doczekały się swoich nieoryginalnych odpowiedników. A może to tylko inspiracja?

Czytaj więcej...

Wiosenna wyprzedaż sukni ślubnych

Opublikowano: 19 marzec 2015

Wiosenna wyprzedaż sukni ślubnych

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią pierwsza w tym roku wyprzedaż sukni ślubnych z naszego salonu. Na  suknię ślubną zakupioną w dniach 21-31 marca otrzymasz, w zależności od wybranego modelu –  od 20% do 30% zniżki. Wyprzedaż rozpoczynamy już pierwszego dnia wiosny – 21 marca. Nie przegap okazji!

Czytaj więcej...

Nasz profil na Facebooku